Archiwalna wersja biuletynu
prowadzona do dnia 30 czerwca 2015r.
Aktualny BIP znajduje się pod adresem bip.um.ostroleka.pl

Biuletyn odwiedzono: 35372 razy
Szukaj w biuletynie:
:: Aktualizacje w Biuletynie


Tytuł strony: Skład Rady Miasta
Redaktor: Grzegorz Szymański
Osoba odpowiedzialna za treść: -
Identyfikator strony: rada.sklad
Wersja strony: 1

Data udostępnienia strony: 2003-06-13 12:13:46
Data ostatniej modyfikacji: 2014-12-05 09:14:01

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji strony:

2006-11-30 10:24 Zaktualizowano dane odnośnie wyboru radnych V kadencji
2007-01-03 12:59 Usunięcie Mariusza Prusaczyka
2007-10-01 14:25 Dodanie Radnej Stanisławy Watrakiewicz
2007-11-02 14:45 Usunięcie Krzysztofa Majkowskiego, Andrzeja Kani, Dariusz Maciak zostaje Przewodniczącym Rady Miasta, Ryszard Sidorzak Wiceprzewodniczącym Rady Miasta 2008-08-12 15:04:10 Usunięcie Grzegorza Płochy ze skłądu Rady Miasta
2008-09-12 13:08 Dopisanie Marka Bucińskiego do składu Rady Miasta
2010-12-01 16:21 Zaktualizowano dane odnośnie wyboru radnych V kadencji
2010-12-09 10:32 Usunięcie Grzegorza Płochy dodanie Mariusza Mierzejewskiego
2010-12-09 14:02 Uzupełnienie składu rady przez Krzysztofa Czartoryskiego 2011-11-04 12:21 Usunięcie ze składu Rady Mariusza Mierzejewskiego, dodanie Dotychczasowych Radnych
2012-07-02 14:34 Usunięcie ze składu Ewy Żebrowskiej, dodanie Janusza Kołakowskiego
2012-07-12 15:23 Dodanie do Dotychczasowych Radnych: Ewy Żebrowskiej - Rosak.
ej, dodanie Janusza Kołakowskiego 2014-04-22 14:16 Dodanie do Dotychczasowych Radnych: Sławomir Kot
2014-12-05 09:17Zaktualizowano dane odnośnie wyboru radnych VII kadencji

Urząd Miasta Ostrołęki, ul. Plac Bema 1, 07-410 Ostrołęka, tel. +48 (29) 764 68 11
Stronę redagował: Karol Olszewski. Ostatnia aktualizacja: 2006-12-27 11:47:00

© 2008 Copyright by UM Ostrołęki, 2008