Archiwalna wersja biuletynu
prowadzona do dnia 30 czerwca 2015r.
Aktualny BIP znajduje się pod adresem bip.um.ostroleka.pl

Biuletyn odwiedzono: 35371 razy
Szukaj w biuletynie:
:: Aktualizacje w Biuletynie


Tytuł strony: Klub Rady Miasta Ostrołęki
Redaktor: Grzegorz Szymański
Osoba odpowiedzialna za treść: ORM Grzegorz Ciecierski
Identyfikator strony: rada.kluby
Wersja strony: 1

Data udostępnienia strony: 2003-06-14 10:53:06
Data ostatniej modyfikacji: 2014-12-10 09:08:13

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji strony:

2006-11-30 11:40 Usunięcie Klubu Platformy Obywatelskiej oraz Klubu Prawa i Sprawiedliwości
2008-01-02 14:48 Adam Kurpiewski - Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP, Grzegorz Płocha - Przewodniczący Koalicyjnego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości
2008-10-01 08:58 Wiesław Stypiński Przewodniczący Koalicyjnego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości
2009-12-10 09:59 Stanisława Watrakiewicz Przewodniczącą, Maria Rochowicz Wiceprzewodniczącą Koalicyjnego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości
2010-12-13 15:46 Dodanie Klubu Platformy Obywatelskiej i jej składu
2010-12-31 15:52 Dodanie Klubu Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki
2011-05-24 12:31 Dodanie Klubu Prawa i Sprawiedliwości
2014-12-10 09:08 Nowy skład klubu 7 kadencji

Urząd Miasta Ostrołęki, ul. Plac Bema 1, 07-410 Ostrołęka, tel. +48 (29) 764 68 11
Stronę redagował: Karol Olszewski. Ostatnia aktualizacja: 2006-12-27 11:47:00

© 2008 Copyright by UM Ostrołęki, 2008